Logo-jacek

 

Szanowni Państwo,

 

z przyjemnością zapraszamy do udziału w nowym projekcie, jakim jest szkolenia online (webinary).

W nadchodzącym czasie odbędą się następujące szkolenia:

Wydawanie decyzji administracyjnych w przedmiocie przyznania stypendium - szczegóły tutaj - do wyboru następujące terminy:

  • Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r., godz. 11.00-14.00
  • Poniedziałek, 15 czerwca 2020 r., godz. 9.00-12.00

Zasady obliczania dochodu w rodzinie studenta - przeliczanie dochodu utraconego i dochodu uzyskanego - szczegóły tutaj - do wyboru następujące terminy:

  • Wtorek, 9 czerwca 2020 r., godz. 11.00-14.00
  • Środa, 17 czerwca 2020 r., godz. 9.00-12.00

Postępowanie w przedmiocie przyznania zapomogi - szczegóły tutaj - do wyboru następujące terminy:

  • Środa, 10 czerwca 2020 r., godz. 11.00-14.00
  • Piątek, 19 czerwca 2020 r., godz. 9.00-12.00

Pomoc materialna dla studentów i doktorantów a tzw. tarcze antykryzysowe (7. edycja) - szczegóły tutaj:

  • Wtorek, 16 czerwca 2020 r., godz. 9.00-12.00

 

Wyrażamy nadzieję, że takie spotkania online będą doskonałym uzupełnieniem w stosunku do konferencji naukowo-szkoleniowych, organizowanych raz w roku dla wybranych grup społeczności akademickiej. Przypomnieć należy, że od 2012 r. odbywa się ogólnopolska konferencja pt. Pomoc materialna dla studentów i doktorantów; od 2017 r. - ogólnopolska konferencja Prodziekanów ds. Studenckich, zaś od 2018 r. - konferencja poświęcona studiom doktoranckim i szkołom doktorskim.

Formuła online: nowa forma prowadzenia zajęć. Dotychczas realizowaliśmy nasze szkolenia w formie stacjonarnej, w siedzibie uczelni albo w wybranym mieści. Możemy pochwalić się również cyklem ogólnopolskich konferencji naukowo-szkoleniowych. Rozwój technologii, a także bieżąca sytuacja zachęciły nas do zorganizowana szkoleń w formie online. Jest to dogodna formuła, pozwalająca wziąć udział w naszym szkoleniu praktycznie z dowolnego miejsca. Potwierdziły to dotychczas zrealizowane szkolenia, możemy pochwalić się również zorganizowanym już szkoleniem zamkniętym w tej formule dla jednej z najlepszych uczelni w Polsce.

Szkolenie: jest to pełnowartościowe spotkanie, trwające około 180 minut. Po upływie pierwszych 90 minutach planowana jest krótka przerwa. Szkolenie odbywa się online, tj. w czasie rzeczywistym. Uczestnik widzi prezentację oraz wykładowcę, który korzysta z mikrofonu. Formuła, na jakiej oparty jest webinar, pozwala dosłownie uczestniczyć w naszych projektach z dowolnego miejsca. Jedynym ograniczeniem jest łącze internetowe.

Możliwość zadawania pytań: można przesłać przed szkoleniem na adres: pracownia@fpm.edu.pl albo zadać je bezpośrednio podczas spotkania (np. w ramach tzw. rundy pytań – czat). Wyróżnikiem szkolenia jest możliwość zadawania pytań w terminie późniejszym, podczas tzw. akcji stypendialnej.

Zgłoszenie: Uczestnik po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Druga wiadomość to potwierdzenie udziału w szkoleniu. W dniu szkolenia jest wysyłane przypomnienie z podanym linkiem do pokoju szkoleniowego, co pozwala na płynne dołączenie do spotkania.

Pokój powitalny: platforma szkoleniowa oferuje samodzielne sprawdzenia połączenia. Niemniej, dbając o komfort Uczestników przygotowaliśmy dodatkowo tzw. pokój powitalny, służący do sprawdzenia połączenia razem z wykładowcą prowadzącym szkolenie. Pokój powitalny otwarty jest kilka dni przed terminem szkolenia.

Nasza oferta będzie sukcesywnie rozbudowywana. Niebawem zaprezentujemy nowe kursy, a także ofertę szkoleń zamkniętych.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje - zapraszam do kontaktu: pracownia@fpm.edu.pl

Do usłyszenia!
Jacek Pakuła