Logo-jacek

 

Szanowni Państwo,

poniżej udostępniamy formularz rejestracji oraz zasady udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Kierowników Studiów Doktoranckich. Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa.

 

Formularz zgłoszniowy każdy P.T. Uczestnik wypełnia oddzielnie i przesyła do organizatora na adres: pracownia@fpm.edu.pl - pozyskane w ten sposób dane będą wykorzystane na użytek konferencji przy zastosowaniu poufności i nie będę nikomu udostępniane.

Formularz zgłoszeniowy (pobierz)

Obrady i zakwaterowanie P.T. Uczestników odbędą się w hotelu Toruń Mercure Centrum. Dla Państwa wygody oferujemy trzy warianty udziału:

Wariant I (podstawowy) = opłata wynosi 1250 zł. (VAT zw.) i obejmuje m.in.:

  • udział w 3-dniowej konferencji,
  • materiały szkoleniowe i konferencyjne,
  • pełne wyżywienie (przerwy kawowe, trzy obiady i dwie kolacje).

Wariant II: opłata wynosi 1360 zł. (VAT zw.) i obejmuje wariant I + dwa noclegi w hotelu w pokoju 2 os. (ze śniadaniami);

Wariant III: opłata wynosi 1470 zł. (VAT zw.) i obejmuje wariant I + dwa noclegi w hotelu w pokoju 1 os. (ze śniadaniami).

 

Istnieje możliwość rezerwacji noclegu np. z niedzieli na poniedziałek (3/4 marca 2019 r.) - pok. 1 os. ze śniadaniem kosztuje 160 zł.; pok. 2 os. - 220 zł. Prosimy o kontakt.

 

Dane dot. przelewu zostaną przesłane na adres e-mail P.T. Uczestników.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

mgr Jacek Pakuła, tel. 604 64 35 54, e-mail: jacekpakula@fpm.edu.pl