Logo-jacek

 

Szanowni Państwo,

 

dziękuję za przesłane zgłoszenie udziału w naszym webinarze. Proces rejestracji jest ważny, dlatego przedstawiamy go poniżej.

Przede wszystkim należy wyjaśnić, że korzystamy z usług ClickMeeting. To sprawdzona platforma, pozwalająca bez nadmiernego obciążenia korzystać ze szkolenia online.

Dosłownie w tym momencie na podany podczas rejestracji adres e-mail trafiła wiadomość pt. Dziękuję za rejestrację na webinar!

Taka wiadomość powinna znaleźć się w skrzynce pocztowej, czasami trafia do spamu itd. Czasami jednak taka wiadomość nie dociera, a przyczyną jest bardzo często błędnie wpisany adres e-mail. Jeśli więc po przeczytaniu niniejszej wiadomości nadal w Państwa skrzynce e-mail nie ma wiadomości - prosimy o kontakt, najlepiej pod adresem: webinar@fpm.edu.pl

Prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego i otrzymanie wiadomości pt. Dziękuję za rejestrację na webinarI - oznacza, że Państwa zgłoszenie ma status: Uczestnicy oczekujący na potwierdzenie rejestracji.

Konieczne jest więc potwierdzenie Państwa udziału - co należy do zadań organizatora. Akceptacja Państwa zgłoszenia następuje praktycznie w ciągu kilku godzin, a na podany e-mail trafia kolejna wiadomość: Potwierdzenie rejestracji.

W dniu szkolenia, najczęście kwadrans (a niekiedy 30 minut) przed spotkaniem otrzymują Państwo automatyczne przypomnienie o szkoleniu. Wystarczy skorzystać z opcji Dołącz, aby znaleźć się w pokoju szkoleniowym.

Przygotowując się do webinaru warto zadbać o notes i długopis. Formuła webinaru dopuszcza dwie opcje:

  • pierwsza, prowadzona w charakterze wykładu polega na tym, że uczestnicy widzą i słyszą prowadzącego, ale prowadzący nie widzi i nie słyszy uczestników. Mogą oni jednak komunikować się zadając pytania za pomocą czatu.
  • druga, prowadzona w mniejszym gronie pozwala uczestnikom mieć dostęp do mikrofonu. Dostęp do mikrofonu jest moderowany przez prowadzącego. Oczywiście nadal działa również czat do zadawania pytań.

Możliwe jest automatyczne przetestowanie połączenia z platformą ClickMeeting, jak również zorganizowanie testowego połączenia, np. dzień przed datą planowanego webinaru.

W tym miejscu prezentujemy równiez krótki filmik, ilustrujący przystąpienie do webinaru na platformie ClickMeeting.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu: webinar@fpm.edu.pl

Serdeczne pozdrowienia
Jacek Pakuła