Logo-jacek

Blok szkoleniowy pt. Szkoły doktorskie w ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce

 

Szanowni Państwo,

w tym miejscu publikujemy informacje dotyczące bloku szkoleniowego pt. Szkoły doktorskie w ustawie - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

Treści prezentowane w tej części adresujemy do P.T. Prorektorów, Dyrektorów, Dziekanów i Kadry Kierowniczej oraz Pracowników odpowiedzialnych za obsługę doktorantów. Za nami bezpłatny webinar pt. Decyzja w przedmiocie odmowy przyjęcia do szkoły doktorskiej (30 września 2020 r. - szczegółowe informacje) oraz dwie edycje kursu pt. Szkoły doktorskie - prawne aspekty kształcenia doktorantów (szczegółowe informacje).

 

Aktualnie zapraszam do udziału w szkoleniu pt. Rekrutacja do szkoły doktorskiej, realizowanego w dniach 22 i 24 marca br. (szczegółówe informacje).

Rejestracja udziału w ww. szkoleniu odbywa się za pośrednictwiem formularza dostępnego na platformie ClickMeeting (kliknij tutaj).

Jednocześnie przypominamy, że formuła naszych zajęć oparta jest na spotkaniach, gdzie każde z nich trwa około 160-170 minut (I część = 90 minut; przerwa=15 minut; II część = 60 minut).

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: pracownia@fpm.edu.pl