Logo-jacek

 

Szanowni Państwo,

IX Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt. Pomoc materialna dla studentów i doktorantów została zaplanowana w dniach 8-10 czerwca 2020 r. Obecna sytuacja epidemiologiczna oznacza konieczność przesunięcia terminu naszego spotkania. O dalszych decyzjach będziemy informować.

Chciałbym zapewnić, że planujemy zorganizowanie konferencji w terminie późniejszym. Po pierwsze, z uwagi na nadesłane już Państwa zgłoszenia. Po drugie - ze względu na zespół wykładowców i nowe tematy wpisujące się w tzw. nowe otwarcie związane z ustawą - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

O  nowej dacie konferencji poinformujemy Państwa z odpowiednim wyprzedzeniem. Zresztą, jeśli sytuacja uspokoi się to liczymy na Państwa sygnał, aby ów termin był dogodny dla P.T. Uczestników.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt za pomocą maila:
jacekpakula@fpm.edu.pl
albo tel. 604 64 35 54.

Przepraszam za wszelkie niedogodności.

Do zobaczenia
Jacek Pakuła

 

Szanowni Państwo,

 

z przejmnością informuję, że IX Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt. Pomoc materialna dla studentów i doktorantów odbędzie się w Toruniu w dniach 8-10 czerwca 2020 r.

Organizowana od 2012 roku konferencja adresowana jest do P.T. Pracowników administracyjnych odpowiedzialnych za tytułowe stypendia i zapomogi. Cykliczny charakter, liczba uczestników oraz aktywna dyskusja prowadzona w toku obrad sprawiają, że konferencja stanowi forum upowszechniania wiedzy i wymiany poglądów.

Zmiany w prawie, związane z koniecznością wydania nowych regulaminów świadczeń dla studentów i ich odpowiednie stosowanie do doktorantów, determinują kształt programu IX edycji konferencji. Stąd też decyzja o zagadnieniach problemowych, wokół których będą toczyć się nasze obrady. Jednocześnie wyraźnie należy podkreślić, że konferencja nie ma charakteru wprowadzającego. Takie założenie przyświecało nam podczas formułowania wstępnego programu oraz zapraszając do udziału osoby mające wystąpić w roli prelegentów.

Niebawem zaprezentujemy zaproszenie i harmonogram rejestracji.

Sukcesywnie będziemy publikować informacje o P.T. Prelegentach, już dziś zapewniając Państwa, że będą to osoby reprezentujące bardzo wysoki poziom merytoryczny. Niebawem zostanie przygotowana informacja o konferencji, a także szczegołowy harmonogram.

Do zobaczenia w Toruniu!
Jacek Pakuła