Blok szkoleniowy pt. Studia doktoranckie prowadzone na dotychczasowych zasadach

nasz blok szkoleniowy pt. Studia doktoranckie prowadzone nadotychczasowych zasadach koncentrujemy wokół tytułowej formuły kształcenia doktorantów realizowanej do 31 grudnia 2023 r.

W ramach naszej aktywności zorganizowaliśmy bezpłatny webinar pt. Stypendium doktoranckie (29 września 2020 r. - szczegółowe informacje).

Aktualnie zapraszamy do udziału w kursie pt. Prawne aspekty wydawania decyzji w indywidualnych sprawach doktorantów. Jest to cykl trzech spotkań online, które odbędą się w dniach 4-5-6 listopada 2020 r.; w godz. 8.30-11.10.

Program kursu koncentruje się wokół praktycznych zagadnień prowadzenia studiów doktoranckich ze szczególnych uwzględnieniem problematyki przedłużania studiów, skreślania z listy doktorantów oraz stypendium dla doktorantów. Taki zakres jest wynikiem nie tylko zgłaszanych problemów, ale również analizy orzecznictwa sądów administracyjnych.

(Szczegółowe informacje)

Jednocześnie przypominamy, że formuła naszych zajęć oparta jest na spotkaniach, gdzie każde z nich trwa około 160 minut (I część = 90 minut; przerwa=10 minut; II część = 60 minut).

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: pracownia@fpm.edu.pl