Blok szkoleniowy pt. Studia doktoranckie prowadzone na dotychczasowych zasadach

nasz blok szkoleniowy pt. Studia doktoranckie prowadzone nadotychczasowych zasadach koncentrujemy wokół tytułowej formuły kształcenia doktorantów realizowanej do 31 grudnia 2023 r.

W ramach naszej aktywności zorganizowaliśmy bezpłatny webinar pt. Stypendium doktoranckie (29 września 2020 r. - szczegółowe informacje).

Aktualnie zapraszamy do udziału w szkoleniu pt. Stypendium doktoranckie i tzw. stypendium projakościowe, które odbędzie się online w dniu 24 marca br.; w godz. 8.30-11.15.

Program szkolenia koncentruje się wokół praktycznych zagadnień procesu przyznawania tytułowych świadczeń z uwzględnieniem najnowszego orzecz orzecznictwa sądów administracyjnych (szczegóły).

Jednocześnie przypominamy, że formuła naszych zajęć oparta jest na spotkaniach, gdzie każde z nich trwa około 160 minut (I część = 90 minut; przerwa=10 minut; II część = 60 minut).

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: pracownia@fpm.edu.pl