Logo-jacek

Szanowni Państwo,

 

w tym miejscu udostępniamy formularz rejestracji udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Prodziekanów (Toruń, 1-3 czerwca 2022 r.). Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa.

 

Formularz zgłoszniowy należy wypełnić i przesyłać do organizatora na adres: jacekpakula@fpm.edu.pl - pozyskane w ten sposób dane będą wykorzystane na użytek konferencji przy zastosowaniu poufności i nie będę nikomu udostępniane.

Formularz zgłoszeniowy (pobierz)

Obrady i zakwaterowanie P.T. Uczestników odbędą się w hotelu Toruń Mercure Centrum. Dla Państwa wygody oferujemy trzy warianty udziału.

 

Wariant I (bez noclegu) = opłata wynosi 1290 zł (VAT zw.) i obejmuje m.in.:

  • udział w 3-dniowej konferencji,
  • certyfikat udziału w konferencji,
  • materiały szkoleniowe i konferencyjne,
  • pełne wyżywienie (przerwy kawowe, trzy obiady i dwie kolacje),
  • zwiedzanie toruńskiej Starówki.

Wariant II: opłata wynosi 1470 zł (VAT zw.) i obejmuje wariant I + dwa noclegi (1/2 oraz 2/3 czerwca br.) w hotelu w pokoju 2 os. (ze śniadaniami);

Wariant III: opłata wynosi 1560 zł (VAT zw.) i obejmuje wariant I + dwa noclegi (1/2 oraz 2/3 czerwca br.) w hotelu w pokoju 1 os. (ze śniadaniami).

 

Istnieje możliwość rezerwacji noclegu np. z wtorku na środę (31 maja/1 czerwca br.) - pok. 1 os. ze śniadaniem kosztuje 175 zł.; pok. 2 os. - 230 zł. Prosimy o kontakt.

 

Dane dot. przelewu zostaną przesłane na adres e-mail P.T. Uczestników.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

mgr Jacek Pakuła, tel. 604 64 35 54, e-mail: jacekpakula@fpm.edu.pl