Logo-jacek

Szanowni Państwo,

nasza oferta - obok ogólnopolskich konferencji naukowo-szkolniowych - oraz otwartych seminariów i warsztatów obejmuje rówież zamknięte szkolenia, organizowane w siedzibie uczelni albo w innym, wskazanym przez Zamawiającego miejscu. 

 

Zaletą szkolenia zamawianego jest dopasowanie zakresu tematycznego do oczekiwań, z uwzględnieniem aktów prawnych właściwych obowiązujących w Państwa jednostce. Taka formuła pozwala na zorganizowanie szkolenia w dogodnym terminie, przy umiarkowanej - na tle ofert komercyjnych - cenie. 

 

Tematyka szkoleń koncentruje się wokół spraw studenckich, ze szczególnym uwzględnieniem pomocy materialnej dla studentów i doktorantów, w tym wydawanie decyzji oraz zasady obliczania dochodu w rodzinie studenta. 

 

Możemy pochwalić się konkretnymi osiągnięciami w obszarze nauki i szkolnictwa wyższego. Od 2012 r. organizujemy największą ogólnopolską konferencją pt. Pomoc materialna dla studentów i doktorantów; od 2017 - Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Szkoleniową Prodziekanów ds. Studenckich, zaś od 2018 r. - Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Szkoleniową Kierowników Studiów Doktoranckich. 

 

Osoby zainteresowane szkoleniem zamawianym zapraszam do kontaktu:

mgr Jacek Pakuła, tel.: 604 64 35 54; e-mail: jacekpakula@fpm.edu.pl