Logo-jacek

 

Szanowni Państwo,

 

z przyjemnością informuję o ofercie tzw. webinarów zamawianych z zakresu pomocy materialnej.

Po pierwsze, webinar to nowa formuła prowadzenia szkoleń zamkniętych. Zarówno ograniczenia w przemieszczeniu się i gromadzeniu w jednym miejscu, a także postępująca informatyzacja zachęcają do korzystania z nowoczesnych rozwiązań.

Zaletą webinarów jest jego dostępność. Prowadzący udostępnia link, po klinięciu którego uczestnik pojawia się w pokoju szkoleniowych. Korzystamy z platformy, która nie wymaga pobierania specjalnego programu. Wystarczy dobre połączenie internetowe, a także - dosłownie wygody fotel.

Po drugie, webinary zamawiane charakteryzują się indywidualnym programem, uwzględniającym wybrane zagadnienia, jak również czas na pytania i dyskusję. Możliwe jest zorganizowanie spotkania w niewielkim wymiarze czasu, jak również kursu realizowanego w trakcie kilku dni. Preferowana jednostka czasowa to 150 minut, z możliwością krótkiej przerwy w trakcie szkolenia.

Po trzecie, tematycznie koncentruję swoją ofertę wokół pomocy materialnej. Doświadczenie merytoryczne zdobywałem będąc członkiem i przewodniczącym komisji stypendialnej, przygotowując m.in. projekt podziału środków na pomoc materialną. Od 2012 r. organizuję Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Szkoleniową pt. Pomoc materialna dla studentów i doktorantów, uczestnicząc w roli wykładowcy. Wreszcie jestem autorem tekstów naukowych i popularno-naukowych z zakresu pomocy materialnej. Przeprowadziłem wiele szkoleń, zarówno otwartych, jak i zamkniętych, zamawianych przez wybrane uczelnie.

Zapraszam do kontaktu: pracownia@fpm.edu.pl

Jacek Pakuła