z przyjemnością zapraszamy do udziału w seminariach nt. pomocy materialnej:

• seminarium pt. Pomoc materialna dla doktorantów Polskiej Akademii Nauk - Warszawa, w dniach 20-21 czerwca 2017 r. - szczegóły
  • seminarium pt. Pomoc materialna dla studentów - Warszawa - w dniach 28-29 czerwca 2017 r. - szczegóły
  • seminarium pt. Aktualne problemy pomocy materialnej dla studentów i doktorantów - Warszawa, dn. 30 czerwca 2017 r. - szczegóły
  • seminarium pt. Pomoc materialna dla studentów - Toruń - w dniach 10-11 lipca 2017 r. - szczegóły - rejestracja rusza w dniu 20 czerwca br.
  • seminarium pt. Aktualne problemy pomocy materialnej dla studentów i doktorantów - Toruń, dn. 12 lipca 2017 r. - szczegóły, rejestracja od 20 czerwca br.

Zapraszamy do subskrypcji bezpłatnego Newslettera FPM, na łamach którego informujemy m.in. o inicjatywach z zakresu nauki i szkolnictwa wyższego.

Osoby zainteresowanie szkoleniem zamkniętym zapraszamy do kontaktu!