zapraszamy do udziału w przedsięwzięciach, które odbędą się w najbliższym czasie:

• seminarium pt. Wybrane problemy pomocy materialnej dla studentów i doktorantów, Warszawa, dn. 30 listopada 2017 r. (szczególy wkrótce)
  • seminarium pt. Sprawy studenckie w orzecznictwie Naczelnego Sądu Administracyjnego  - 2017 r., Warszawa, dn. 7 grudnia 2017 r. (szczegóły wkrótce)

• seminarium pt. Pomoc materialna dla studentów i doktorantów - adresowane do organów odwoławczych - (szczególny wkrótce)
  • seminarium pt. Stypendium rektora dla najlepszych studentów - jak prawidłowo uzasadniać decyzje - (szczegóły wkrótce)
  • seminarium pt. Pomoc materialna dla studentów i doktorantów - aktualne problemy, kierunki zmian i orzecznictwo -  (szczegóły wkrótce)
  • seminarium pt. Zimowy przegląd orzecznictwa sądów administracyjnych w tzw. sprawach studenckich - (szczegóły wkrótce)

Zapraszamy do subskrypcji bezpłatnego Newslettera FPM, na łamach którego informujemy m.in. o inicjatywach z zakresu nauki i szkolnictwa wyższego.

Osoby zainteresowanie szkoleniem zamkniętym zapraszamy do kontaktu!