Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji szkolniowej pt. Pomoc materialna dla studentów i doktorantów zapraszamy do rejestracji - rozpocznie się ona we wtorek, 15 kwietnia br. o godz. 12.00.

Rejestracja odbywa się - tylko i wyłącznie - za pomocą formularza.

Zgodnie z przyjętą konwencją o udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. Ze względu na szkoleniowy charakter konferencji liczba miejsc jest ograniczona - organizatorom zależy bowiem na stworzeniu uczestnikom warunków do przyswojenia i uporządkowania wiedzy w zakresie pomocy materialnej dla studentów i doktorantów.

Wzorem poprzednich edycji przygotowaliśmy dla uczestnisków trzy warianty cenowe (bez noclegu, dwa noclegu w pok. 2 os., dwa noclegi w pok. 1 os.). Wszyscy zaś otrzymają materialy szkoleniowe, w tym wzory pism w sprawach stypendialnych (wezwania, decyzje itd.); zapewniamy również pełne wyżywywienie przez czas trwania konferencji i inne atrakcje.

Serdecznie zapraszamy!