Z satysfakcją informujemy, że prof. dr hab. Wiesław Banyś - Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach - Przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich wyraził zgodę na objęcie patronatem honorowym obu naszych konferencji organizowanych w 2014 r.:

• III Ogólnoposkiej Konferencji Szkoleniowej pt. Pomoc materialna dla studentów i doktorantów,
  • III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. Współczesne problemy nauki i szkolnictwa wyższego.

Przyznane patronaty to wielkie wyróżnienie dla organizatorów ze względu na szczególną rolę KRASP-u, ale i odpowiedzialność dla nas. Tym bardziej więc zapewniamy, że dochowamy należytej staranności, ażeby obie nasze konferencji odbyły się na jak najwyższym poziomie.