Logo-jacek

 

Szanowni Państwo,

w tym miejscu zostanie udostępniony formularz rejestracji udziału w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. Pomoc materialna dla studentów i doktorantów (Toruń, 18-20 marca 2018 r.).

Rejestracja rozpocznie się w dniu 6 grudnia 2018 r. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc już teraz warto zadbać m.in. o zgodę na udział w konferencji.

Poniżej prezentujemy informacje w przedmiocie opłat, jak również formularz rejestracyjny, za pomocą którego tylko i wyłącznie możliwe będzie dokonanie zgłoszenia w konferencji (Toruń, dn. 28-30 maja 2018 r.). Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa. Dla wygody P.T. Uczestników oferujemy trzy warianty udziału:

Wariant I (podstawowy) obejmuje m.in.:

  • udział w 3-dniowej konferencji,
  • certyfikat uczestnictwa,
  • materiały szkoleniowe i konferencyjne,
  • pełne wyżywienie (przerwy kawowe, trzy obiady i dwie kolacje),
  • zwiedzanie Starego Miasta.

Wariant II: obejmuje wariant I + dwa noclegi w hotelu w pokoju 2 os. (ze śniadaniami),

Wariant III: obejmuje wariant I + dwa noclegi w hotelu w pokoju 1 os. (ze śniadaniami).

Wysokość opłat - edycja 2018:

  • Wariant I =  950 zł. (Vat zw.),
  • Wariant II = 1100 zł. (Vat zw.),
  • Wariant III = 1200 zł. (Vat zw.)

Uwaga, nie wprowadzamy zróżnicowania z uwagi na tzw. wczesną rejestracją. Odradzamy jednak rejestrację "na ostatnią chwilę". W ubiegłym roku limit konferencyjny wyczerpał się dość szybko, zwłaszcza że w tegorocznej edycji zmniejszono liczbę miejsc.

Szczegóły dotyczące płatności (dane do przelewu) zostaną przesłane na adres e-mail podany podczas rejestracji. Oferujemy również pomoc w rezerwacji noclegu np. z niedzieli na poniedziałek (27/28 maja br.). Koszt noclegu (ze śniadaniem) wynosi odpowiednio w: pok. 1 os. = 160 zł.; pok. 2 os.(dla dwóch osób) = 210 zł.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt:
mgr Jacek Pakuła, tel. 604 64 35 54, e-mail: jacekpakula@fpm.edu.pl

Wypełniając formularz rejestracyjny, prosimy o chwilę uwagi. Każde pole musi być uzupełnione; niektóre z nich zawierają tzw. rozwijane menu, gdzie należy wybrać jedną z opcji.