Z przyjemnością zapraszamy do udziału w seminariach poświęconych problematyce przyznawania pomocy materialnej dla studentów i doktorantów. Najbliższe seminaria to:

- Pomoc materialna dla studentów i doktorantów, Warszawa, w dniach 4-5 września 2017 r.

- Aktualne problemy pomocy materilanej dla studentów i doktorantów, Warszawa, dn. 6 września 2017 r.

- Pomoc materialna dla studentów i doktorantów, Poznań, w dniach 11-12 września 2017 r.

- Pomoc materialna dla studentów i doktorantów w roku akademickim 2017/2018, Kraków, dn. 18 września 2017 r.

Progam seminariów uwzględnia aktualne orzecznictwo sądowoadministracyjnego, a także zmiany w postępowaniu administracyjnym, które weszły w życie z dniem 1 czerwca 2017 r. Omówione również zostaną projektowane zmiany mające wejśc w życie w dniu 1 sierpnia br. związane z zasadami obliczania dochodu. Z uwagi na komfort uczestników liczba miejsc jest ograniczona. Dodatkowe informacje można znaleźć na podstronie.

Zapraszamy do udziału!

Oferta do pobrania