Z przyjemnością informujemy, że w dniu 16 marca 2017 r. ruszyła rejestracja udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. Pomoc materialna dla studentów i doktorantów. Tegoroczna edycja odbędzie się w Łodzi w dniach 12-14 czerwca br.
Program konferencji uwzględnia trzy podstawowe bloki: postępowanie administracyjne, zasady obliczania dochodu w rodzinie studenta oraz kryteria stypendiów o charakterze motywacyjnym. Dopełnieniem są zajęcia poświęcone komunikacji ze studentami. Podczas konferencji zaprezentowany zostanie środowiskowy projekt regulacji w przedmiocie pomocy materialnej dla studentów i doktorantów
Mając na uwadze komfort P.T. Uczestników uprzejmie przypominamy, że liczba miejsce jest ograniczona. Z tego względu prosimy nie zwlekać z rejestracją do ostatnich dni.
Dodatkowe informacje można znaleźć na podstronie internetowej poświęconej konferencji.

Komunikat do pobrania