Z wielką satysfakcją informujemy, że zaproszenie do udziału w konferencji szkoleniowej przyjął prof. Jan Paweł Tarno, sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego, który przybliży uczestnikom konferencji kierunki orzecznictwa NSA w tzw. sprawach stypendialnych.

Prof. nadzw. dr hab. Jan Paweł Tarno jest kierownkiem Zakładu Sądownictwa Administracyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także sędzią Naczelnego Sądu Administracyjnego orzekającym m.in. w sprawach z zakresu pomocy materialnej dla studentów i doktorantów. W ocenie organizatorów prof. J. P. Tarno jest jednym z najwybitniejszych znawców problematyki, co może mieć tylko korzystne przełozenie na poziom konferencji i komfort uczestników - a dla organizatorów udział Pana Profesora jest istotnym wyróżnieniem.