Uprzejmie informujemy, że opiekunem merytorycznym konferencji pt. Pomoc materialna dla studentów i doktorantów została Pani dr hab. Agnieszka Skóra, prof. UMK - Kierownik Katedry Prawa Administracyjnego UMK w Toruniu.

Pani prof. A. Skóra jest autorką m.in. książek pt. Reformatio in peius w postępowaniu administracyjnym (Gdańsk 2002) i Współuczestnictwo w postępowaniu administracyjnym (Warszawa 2009). Recenzowała teksty zgłoszone do publikacji pt. Współczesne problemy nauki i szkolnictwa wyższego (Toruń 2013). W ostatnim czasie przygotowała m.in. artykuł poświęcony problematyce odpowiedniego stosowania przepisów k.p.a. w sprawach decyzji wydawanych przez władze wyżej uczelni na podstawie przepisów ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym.

Wyraźnie należy wskazać, że opieka Pani prof. A. Skóry determinuje nas do działania!