Uprzejmie informujemy, że kwartalnik Prawo Budżetowe Państwa i Samorządu objął patronatem medialnym III Ogólnopolską Konferencją Szkoleniową "Pomoc materialna dla studentów i doktorantów", która odbędzie się w Toruniu w czerwcu br.

Kwartalnik Prawo Budżetowe Państwa i Samorządu to czasopismo naukowe poświęcone m.in. prawnym aspektom budżetu państwowego. Problematyka ta zyskuje na znaczeniu, także w odniesieniu do pomocy materialnej dla studentów i doktorantów finansowanej przecież z budżetu państwa. Periodyk afiliowany jest przy Katedrze Prawa Budżetowego i Finansów Samorządu Terytorialnego, zaś redaktorem naczelnym jest prof. Andrzej Borodo, kierownik katedry.

Przyznany patronat tylko potwierdza, że podczas konferencji - o charakterze szkoleniowym - zaprezentowane zostaną poglądy na kwestie, które dotychczas nie zawsze były przedmiotem rozstrzygnięć sądów administracyjnych. Pogląty te jednak będą należycie uzasadnione, bowiem podejmowane przez nas działania ukierunkowane są na wysoką jakość realizowanych przedsięwzięć.