Z przyjemnością informujemy, że w najnowszym numerze kwartalnika Temida (2015/2) opublikowany został tekst autorstwa Jacka Pakuły pt. O pomocy materialnej dla studentów, w którym autor omawia najnowsze zmiany, jak i wybrane problemy związane z tytułową pomocą.
Kwartalnik Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu to pismo przedstawiające osiągnięcia studentów, doktorantów i pracowników Wydziału, jak również - zgodnie z intencją pomysłodawców - forum prezentacja poglądów przedstawicieli nauk humanistycznych i społecznych, a poświęconych "ważnym sprawom" dla sektora nauki i szkolnictwa wyższego. Czasopismo, obok tradycyjnej wersji papierowej, dostępne jest również w wersji online na platformie issuu.
Zapraszamy do lektury!