Uprzejmie informujemy, że publikcja pt. Prawo o szkolnictwie wyższym. Nowe prawo - aktualne problemy została umieszczona w repozytorium UMK - rUMaK. Dzięki digitalizacji i umieszczeniu niniejszej książki w repozytorium UMK możliwe będzie zapoznanie się z treścią niniejszej pracy przez szerszą grupę odbiorców. Zapraszamy do lektury!

Repozytorium Uniwersytetu Mikołaja Kopernika gromadzi, przechowuje i udostępnia dokumenty cyfrowe, które są efektem prac badawczych i dydaktycznych pracowników i doktorantów UMK. Jego celem jest promowanie dorobku naukowego, badań prowadzonych na toruńskim uniwersytecie oraz wspomaganie dydaktyki. Repozytorium zawiera artykuły naukowe, sprawozdania, preprinty, raporty, materiały konferencyjne, dydaktyczne itp. Zasób zorganizowany jest wokół zespołów, które odpowiadają wydziałom i innym jednostkom uczelni.