w dniu 2 czerwca do P. T. Uczesników konferencji szkoleniowej rozesłany został komunikat na podane podczas rejestracji - lub następnie zaktualizowane - adresy e-mail. W przypadku braku takiego komunikatu - prosimy o kontakt celem wyjaśnienia.

W komunikacie zawarto szczegółowe informacje nt. konferencji. Zajecia odbywać się bedą w hotelu Mercure Toruń Centrum (ul. Kraszewskiego 1/3). Dokonano również podziału uczestników ze względu na noclegi. Znaczne zainteresowanie konferencją skutkować musiało podziałem na dwie grupy szkoleniowe w wybranych panelach - w oparciu o nazwy jednostek:

I grupa -od: Akademii Górniczo-Hutniczej do Politechniki Warszawskiej (włącznie);

II grupa - od: Politechniki Wrocławskiej do Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Wpłaty z tytułu uczestnictwa powinny być uiszczone do dnia 5 czerwca br. Faktury będą wydawane podczas konferencji. Opłata za dodatkowe noclegi powinna być uwzględniona w dokonanym przelewie; istnieje również możliwość zapłaty za dodatkowy nocleg bezpośrednio w recepcji hotelu. Na Państwa życzenie hotel wystawia odrębną fakturę za dodatkowy nocleg.

Na bieżąco będą podbijane delegacje.

W przypadku jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt.

Do zobaczenia w Toruniu!