Z przyjemnością informujemy, że we wrześniu br.- z inicjatywy Dziekana Wydzału Prawa i Administracji UMK w Toruniu Pana Prof. Tomasza Justyńskiego i Fundacja Amicus UMK przy wsparciu finansowym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, odbędzie się cykl seminariów poświęconych problematyce pomocy materialnej dla studentów:

• Pomoc materialna dla studentów i doktorantów, 9-10 września 2015 r.
  • Wydawanie decyzji w sprawach z zakresu pomocy materialnej dla studentów i doktorantów, 16 września 2015 r.
  • Postępowanie odwoławcze i nadzorcze oraz tryby nadzwyczajne w sprawach z zakresu pomocy materialnej dla studentów i doktorantów, 17 września 2015 r.
  • Regulaminy przyznawania pomocy materialnej i inne akty prawne, 18 września 2015 r.

Zaletą seminariów jest jego warsztatowy charakter, a także wysoka jakość. Program uwzględnia nie tylko czas na pytania i dyskusję, ale także najnowsze orzecznictwo Naczelnego Sądu Administracyjnego i wojewódzkich sądów administracyjnych oraz praktyczne zagadnienia związane ze stosowaniem przepisów. Udział w seminariach jest limitowany, obowiązuje ograniczona liczba miejsc. Rejestracja rozpocznie się w w dniu 17 sierpnia (w przypadku wyczerpania limitu miejsc dopuszcza się wcześniejsze zamknięcie rejestracji). Szczegóły - zobacz więcej.
Kolejne seminarium odbędzie się w październiku br.
Zapraszam!

Jacek Pakuła